mieszkanie w kilku ujęciach

Mieszkania deweloperskie w Warszawie – gwarancjawysokiego standardu, przyjaznej okolicy i przystępnych cen

Jednym z największych rynków w kraju jest właśnie rynek mieszkań. Każda osoba lub też rodzina chce mieć własne lokum najlepiej takie, które zrealizuje wszystkie oczekiwania. Najczęściej wyznacznikiem przy wybieraniu nieruchomości jest ich cena, a na cenę z kolei wpływa lokalny rynek, sytuacja ekonomiczna regionu i kraju, stan rozwoju okolicy oraz lokalizacja wybranej nieruchomości. Kupując swoje mieszkanie często podejmujemy decyzję na całe życie, a więc wybór musi być zgodny z naszymi prywatnymi upodobaniami i preferencjami.

Read More »

nowe mieszkanie

Jak prowadzić negocjacje z deweloperem przy kupnie mieszkania?

Nabycie nowego mieszkania od dewelopera niewątpliwie wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Naturalnie zdołamy znaleźć zarówno tańsze, jak również droższe mieszkania, jednakże nie ulega wątpliwości, że na kupno własnego M4 powinniśmy posiadać mnóstwo pieniędzy. Niemniej jednak przy kupnie możemy spróbować negocjować cenę. Niektórzy deweloperzy są bardziej elastyczni, inni mniej, niemniej zawsze wskazane jest spróbować negocjacji.

Read More »

doświadczenie

Rozbiórka domku – jakie to koszty?

Rozbiórka domu to nie jedynie koszty samych prac wyburzeniowych – uiścić trzeba będzie też choćby za pozbycie się gruzu. Ile to kosztuje?
Czasami możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że wyburzenia budynków i demontaż to dwie zupełnie przeróżne czynności.

Read More »

projekt piętra

Budowanie domu – jakie są współcześnie niezbędne kroki tej najważniejszej życiowej inwestycji?

Sporo osób, jakie marzą o własnym domu decyduje się na wybudowanie spełniającego ich oczekiwania obiektu. Jest to jednak dość duże wyzwanie, tym samym należy się do niego jak najlepiej przygotować oraz przede wszystkim zwiększać ciągle własną wiedzę z zakresu budownictwa oraz materiałów budowlanych. Jakie są najważniejsze kroki tej inwestycji?

Read More »